20 Kg Çiğ Köfte

Yeni Ürün

20 Kg Çiğ Köfte Büyüt

Çiğ köfte, 5 kilogramlık Vakum Ambalajda x 4 Adet

Daha Fazla Detaylar

180,00 TL

KDV Dahil

5 Kg x 4 Adet şeklinde Vakum ambalajda gönderilir.

Çiğ köfte ile beraber dilediğiniz miktarlarda SOS ve LAVAŞ ilavesi yapabilirsiniz.

Ürün açılmadığı takdirde 7 gün tazeliğini koruyacaktır.


ÜRÜN İÇERİĞİ

Bulgur, İsot, Pul Biber, Karabiber, Tuz, Kimyon, Köri, Safran, Karanfil, Zencefil, Kişniş, Sumak, Ceviz İçi, Badem, Biber Salçası, Domates Sosu, Bitkisel Yağ

Çiğ köfte üretim

KARGO BİLGİSİ

Saat 14:00 e kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilebilmektedir. 
Perşembe günü saat 14:00 den sonra ve Cuma, Cumartesi, Pazar günü gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilebilmektedir.

Günlük Üretim Çiğ Köfte

NASIL ÜRETİM YAPIYORUZ?

Çiğköftelerimiz günlük olarak gelen siparişler doğrultusunda üretiliyor. Saat 14:00 e kadar gelen çiğ köfte siparişleri toplanıyor, faturaları kesiliyor, üretim sorumlusuna iletiliyor. Üretim sorumlumuz, gelen çiğ köfte siparişi için üretim reçeteleri hazırlıyor. Üretilecek miktar için hazırlanan reçeteler doğrultusunda üretilecek çiğ köfte için bulgur ve baharat karışımları hazırlanıyor, tartılıyor, işleniyor. İşlenen baharat ve bulgur el değmeden ama sanki elde yoğurulmuş lezzetinde olması amacıyla bir dizi özel işlemden geçiriliyor. Hazırlanan çiğ köfteler özel vakumlu ambalajlara konulup tartımları gerçekleştiriliyor. Vakumlu ambalajına alınan çiğ köfteler dinlenmeye alınıp paketleme sırasına alınıyor. Günlük gelen çiğ köfte siparişlerine göre kesilen faturalara göre ürünler ayrıştırılıp paketleniyor. Paketlemesi tamamlanan ürünler kargo alımı için beklemeye alınıyor. 

ÇİĞKÖFTELER LEZZETLİ Mİ, ACI MI?

Çiğ köfte üretimlerimiz için seçtiğimiz baharat ve bulgurlar Türkiye'nin en önde gelen markalarındadır. Bu yüzden lezzetimiz konusunda iddialıyız. Etsiz çiğ köftenin gerçek anlamda etli çiğ köfte tadını andırabilmesi için özel sosumuz ve üretimde kullandığımız özel yöntemlerimiz vardır. Çiğ köfteler lezzetini Anadolu'nun en doğal bulgur ve baharatlarından alır.  Lezzetimizin yıllardır aynı kalitede olması aynı kalitedede baharat, salça ve bulgurun kullanılmasıdır. Yıllardır kullanmış olduğumuz markaları değiştirmememizin nedeni de budur. 

Çiğ köftenin acı lezzetini isot verir. İsotsuz çiğ köfte düşünülemez. Ama her isottan da çiğ köfte olmaz. İsot seçimi çiğ köfte yapımı kadar önemlidir. İsot acıdır. Çiğ köfte de acı olur. Acının tatlı ve tuzlu gibi ayırt edilebilirliği net değildir. Çoğu insana acı gelmeyen bir ürün bazılarına çok acı gelebilir. Damak tadı ve alışkanlıkların etkisi acı tadımında etkilidir. Çiğ köftemiz olması gerektiği acılıktadır. Bunu şu şekilde özetleyebiliriz. Çiğ köfte acı yenir, hiç acısız çiğ köfte olmaz. Hiç acısız yapılan çiğ köfte zaten bulgur pilavını andırır ki bu da istenmeyen bir durumdur. Ekstra acı sevenler için ACI SOS'umuz bulunmaktadır.

Çiğ köftelerimizde katkı maddesi bulunmuyor

ÇİĞKÖFTELERDE KATKI MADDESİ, KORUYUCU VAR MI?

Çiğ köftelerimiz hiç bir katkı maddesi ve koruyucu malzeme kullanılmadan, tamamen doğal içerikle üretiliyor. Çiğ köftenin üretimi için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu tebliğlerde belirtilen şekilde içerik kullanılıyor, hiç bir şekilde koruyucu, katkı maddesi, MSG (çin tuzu) kullanılmıyor. Her gıda işletmesinde olduğu gibi zaman zaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkilileri üretim alanlarımızı denetleyip, üretimimizden numuneler alıp içeriklerini inceliyorlar. Herkesin doğal besleneceği bir üretim yapmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle hammadde girdileri de olmak üzere maksimum seviyede kontrol sağlıyoruz.

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar: