cigkofte.gen.tr den sipariş verebilmek için herhangi bir çiğ köfte bayiliği almanıza gerek yoktur. Çiğ köfte bayiliği almadan da web sitemizde gördüğünüz fiyatlardan sipariş verebilirsiniz. cigkofte.gen.tr web sitemiz perakende olarak son kullanıcılara yönelik çiğ köfte paketlerinin dışında çiğ köfte dükkanları, cafeler, restoranlar ve okul kantinleri gibi işletmeler için çiğ köfte paketleri içermektedir.

Çiğ Köfte Bayiliği veriyor musunuz?

cigkofte.gen.tr bir Meşhur Adıyamanlı Çiğköfteci Alim Usta hizmetidir. cigkofte.gen.tr sitemizde bayilik sistemi bulunmamaktadır. Alim Usta markamıza ait bayiler ve satış noktaları bulunmaktadır. Siz de Alim Usta markası altında satış yapmak istiyorsanız 0537 010 38 58 numaralı telefondan temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Alim Usta markası altında satış yapabilmek için herhangi bir sözleşme yapmanıza ve taahhüt yerine getirmenize gerek yoktur. 

Kendi markam altında sizin çiğ köftenizi satabilir miyim?

Kendi markanız ve tabelanız altında cigkofte.gen.tr ürünlerini satabilirsiniz. Bunun için herhangi bir çiğ köfte bayiliği almanıza gerek yoktur. Bu tarz çalışan çiğ köfte dükkanları, restoranlar, cafeler ve okul kantinleri bulunmaktadır. 20 kg ve 40 kg çiğ köfte paketlerimiz avantajlı paketlerimizdir. Çiğ köfte satışı yapmak istiyorsanız bu paketlerden sipariş verebilirsiniz, yanında lavaş ve sos ilavesi yapabilirsiniz.