ÇİĞ KÖFTECİ ALİM USTA KİMDİR?

Çiğ köfte sektörünün gelişmesinde büyük pay sahibi olan firmamız, yaptığı yatırımlarla beraber ürünlerinin kalitesini ve ambalajlarını devamlı olarak geliştirmektedir.

Meşhur Adıyamanlı Çiğ Köfteci Alim  Usta olarak Bayilik sistemiyle tüm Türkiye genelinde şubeler açıp lezzetini herkese tattırmaktadır.

Kendi oluşturduğu müşteri portföyünü liderlik seviyesinden düşürmeyen firmamız sizlerden aldığı bu güveni en iyi seviyelerde tutmaya devam edeceğinden şüphe duymamanız dileğimizdir.

ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ ALMAK

Çiğ köfte bayiliği alarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Bunun için herhangi bir sözleşme veya taahhütte bulunmadan sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Çiğ köfte bayiliği son yılların gözde mesleklerinden. Kolay kurulumu ve düşük sermayeli işletme kurulumu olması nedeniyle tercih nedeni olan çiğ köfte bayiliği, popüleritesini ilk günkü gibi koruyor. Türkiye geneli onlarca çiğ köfte bayiliği veren firma bulunmakla beraber Çiğköfteci Alim Usta olarak en kaliteli çiğ köfteyi en ucuza vermekle rakiplerimizin önünde olduğumuzu düşünüyoruz. Bununla beraber ekstra yük getirecek sözleşme ve benzeri taahhütler bulunmadan Çiğköfteci Alim Usta bayiliği alabilir, hemen satışa başlayabilirsiniz.

ÇİĞ KÖFTE DÜKKAN KURULUMU

Dilerseniz çiğ köfte dükkanınız için gerekli olan tüm malzemeleri, çiğ köfte dolabı, çalışma tezgahı, masa ve sandalyeleri, tabelayı tarafımızdan temin edebilirsiniz. Artık kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Hemen bizimle irtibata geçin!