Çiğ köfte fiyatları görüldüğü üzere piyasa fiyatlarının çok altında. cigkofte.gen.tr üretimden direkt olarak satış yaptığı için çiğ köfte fiyatları bu seviyelerde. Günlük olarak üretilen çiğ köfteler direkt olarak kargolanıp gönderilir, arada fiyatları yükseltecek herhangi bir aracı, komisyoncu bulunmaz. Bu nedenle çiğ köfte fiyatları bu kadar düşüktür.

ÇİĞ KÖFTE FİYATLARI DÜKKANLARDA NEDEN PAHALI?

Çiğ köfte firmaları tarafından üretilen çiğ köfteler çiğ köfte dükkanlarına ulaşmadan önce varsa bölge temsilciklerine ulaşır. Oradan da satış yapılacak olan dükkana gönderilir. Satış yapılacak olan dükkanın kira, elektrik, su, telefon, internet, personel maaşı, ssk ve diğer sabit giderleri bulunmaktadır. Bu giderler toptan olarak almış olduğu çiğ köftenin maliyetine etki eder. Bu nedenle düşük fiyata alınmış olan çiğ köftenin maliyeti biraz artmış olur. Ayrıca kar etmesi gereken işletme olduğu için çiğ köfte dükkanı ürün maliyetine karını de ekleyerek satışa sunar. Bu nedenle piyasada satışta olan çiğ köftelerin kilogram fiyatları 30 TL-40 TL civarına kadar çıkar.

ÇİĞ KÖFTE DÜKKANLARINDA SATIŞTA OLAN ÜRÜNLERDEN FARKINIZ NE?

Çiğ köfte dükkanlarında satışta olan çiğ köftelerden hiçbir farkımız yok. Türkiye genelinde satış noktaları bulunan bir firmayız. Çiğ köfte dükkanları, restoranlar, cafeler ve okul kantinleri sürekli müşterilerimiz. cigkofte.gen.tr den sipariş verip kendi çiğ köfte dükkanlarında satışta bulunurlar. 

DİĞER ÇİĞ KÖFTELERDEN FARKINIZ NEDİR?

cigkofte.gen.tr direkt üretimden paketleme yapıp son tüketiciye veya çiğ köfte dükkanlarına, restoranlara, cafelere, okul kantinlerine ürün gönderimi yapar. Arada herhangi bir komisyoncu, toptancı bulunmaz. Ürünler günlük olarak üretilip günlük olarak gönderildiği için piyasada görülen en taze ürünler olduğu net olarak söylenebilir. cigkofte.gen.tr de çiğ köfte stoğu yapılmaz, üretilen ürün bekletilmez, hemen gönderilir.

Ürünlerimiz özel vakumlu ambalajlarda size ulaşır, paketi açıp dokunan ilk siz olursunuz. El değmeden üretilen, paketlenen ürünleri hijyenik şartlarda tüketirsiniz.

Hiç bir katkı maddesi, koruyucu, MSG içermez. Tamamen doğal içeriklerle, Türkiye'nin en kaliteli baharatlarından ve salça, bulgurundan üretilir. 

Gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz ürünlerimizden bazılarını aşağıda görebilir, hemen kredi kartı veya havale/eft seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz.