Kantinde çiğ köfte satışı yapmak istiyorsanız cigkofte.gen.tr üzerinden dilediğiniz miktarlarda çiğ köfte, lavaş ve sos siparişi verebilirsiniz. Türkiye geneli bir çok okul kantini çiğ köfte siparişini cigkofte.gen.tr üzerinden vermektedir. Ürünlerimiz Tarım ve Orman Bakanlığı izinli olarak günlük olarak üretilmekte olup günlük olarak gönderilmektedir.

Okul Kantini için vereceğim çiğ köfte siparişi ne zaman ulaşır?

cigkofte.gen.tr den vereceğiniz çiğ köfte siparişleri günlük olarak üretilmektedir. Bu nedenle saat 14:00 e kadar vereceğiniz siparişler üretim planlamasına dahil edilebilmektedir. Saat 14:00 den sonra gelen siparişler ise ertesi gün üretilebilmektedir. Günlük olarak üretilen çiğ köfteler, saat 18:00 civarında kargo firmaları tarafından teslim alınır ve yola çıkar. Türkiye'nin büyük bir bölümüne ürünler ertesi gün teslim olmaktadır. (Kabaca İstanbul'a mesafesi 800 km civarında olan bölgelere teslimat sipariş verildikten 24 saat içinde yapılabilmektedir diyebiliriz ama net dağıtım süresi için kargo firmasıyla görüşmekte fayda vardır)

Okul kantini için çiğ köfte dışında dürüm lavaşı da alabilir miyim?

Okul kantinleri için çiğ köfte siparişi vakumlu ambalajlarda size ulaştırılmaktadır. Vakumlu ambalajda yer alan çiğ köftenin yanında dilerseniz dürüm lavaşı ve sos siparişi de verebilirsiniz.

Kantine çiğ köfte siparişi verirsem dürüm şeklinde mi gelir?

cigkofte.gen.tr de hazır dürüm satışımız bulunmamaktadır. Vereceğiniz siparişler vakumlu çiğ köfte paketleri, lavaş paketi ve sos paketi olarak ayrı ayrı tarafınıza ulaştırılır. Gelen lavaşlar içerisine ne kadar çiğ köfte koymak isterseniz ilave edebilir, dilerseniz yeşillik ve sos ilavesi de yapabilirsiniz. Bu şekilde okul kantininde her zaman taze ve güvenli bir çiğ köfte dürüm satışı yapmış olursunuz.

Kantinde çiğ köfte satışı yapmak için sizin evraklarınız gerekli mi?

Okul kantinlerinde çiğ köfte satışı yapmak için tıpkı diğer noktalarda olduğu gibi üreticinin yani bizim üretim izinlerimizi bulundurmak zorundasınız. Üretim izinleri dışında ürünü alış faturanızı da ibraz etmelisiniz. Yasal denetlemelerde üretim izinlerinin yanında satışını yapmış olduğunuz ürünün faturasını yetkililere göstermelisiniz. cigkofte.gen.tr den vereceğiniz tüm siparişlerde ürünler faturalı şekilde tarafınıza ulaştırılır, ürünlerin üzerinde ürün bilgileri, son tüketim tarihi, üretim izinleri gibi bilgilerin yer aldığı etiketler yer almaktadır.

Okul kantini için çiğ köfte siparişi verebileceğiniz paketlerimizden bazıları aşağıdadır :