Lavaşlarımız çiğ köfte için uygundur. İncedir. Bilindiği üzere çiğ köftenin lezzetinin tam olarak anlaşılabilmesi için lavaşın kalitesi ve inceliği de önemlidir. Bu nedenle çiğ köfte lavaşı ince olur. cigkofte.gen.tr de satışa sunulan lavaşlarımız incedir.

Çiğ köfte sevenler bilirler. Çiğ köfte lavaşı önemlidir. Çiğ köfteniz ne kadar lezzetli olursa olsun, problemli bir lavaş varsa çiğ köfte dürümü lezzet vermez. Bu nedenle cigkofte.gen.tr de satışa sunulan lavaşların kalitesi ve lezzeti çok önemlidir.

ÇİĞ KÖFTE LAVAŞI KAÇ GRAMDIR?

Çiğ köfte lavaşı ince olmalıdır. Çiğ köftenin lezzeti, güzelliği, ince lavaşla daha belirgin olur. Lavaşlarımız kalitesini Anadolu'nun Taş Değirmen Unundan almaktadır. cigkofte.gen.tr tr satışını yaptığımız lavaşlar ortalama 34-36 gramdır.

ÇİĞ KÖFTE LAVAŞI NASIL GELİYOR?

Çiğ köfte lavaşı siparişi verdiğinizde paketlenip size kargo ile gönderilmektedir. Ürünlerimiz Türkiye'nin büyük bölümüne ertesi gün ulaşmaktadır. Perşembe günü saat 14:00 den sonra ve Cuma, Cumartesi, Pazar günü lavaş siparişlerini Pazartesi günü gönderebilmekteyiz.

TOPTAN ÇİĞ KÖFTE LAVAŞI SİPARİŞİ VEREBİLİYOR MUYUZ?

cigkofte.gen.tr de satışını yaptığımız ürünler perakende alıcıların yanında toptan olarak alıp satmak isteyen çiğ köfteciler, restoranlar, cafeler ve okul kantinleri için de uygundur. Toptan lavaş siparişi verebileceğiniz büyük miktarda ürünleri aşağıda görebilirsiniz.