Çiğ köfte dükkanları için çiğ köfte, lavaş, sos ve ambalaj malzemeleri temininde bulunuyoruz. Ama çiğ köfte dükkanları için kurulum yapmıyoruz. Çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimciler cigkofte.gen.tr üzerinden çiğ köfte siparişi verebilir, lavaş alabilirler. Çiğ köfte bayiliği sözleşmesi olmadan dilediğiniz miktarlarda çiğköfte siparişi verebilirsiniz.

Çiğ köfte Bayiliği Almak Zorunda mıyız?

cigkofte.gen.tr den sipariş vermek için herhangi bir çiğ köfte bayilik sözleşmesi, anlaşması yapmanıza gerek yok. Günlük üretilen çiğ köfteler, üretimden direkt olarak tarafınıza gönderilir. Arada bir toptancı, bölge bayisi, ara toptancı bulunmaz. Bu nedenle en taze, en lezzetli çiğ köftelere günlük sevkiyatlarla ulaşırsınız. 

Çiğ köfte Bayi Kurulum Paketiniz var mıdır?

Çiğ köfte dükkanlarının kurulumlarını yapmıyoruz. Çiğ köfte bayiliği veren firmalar bu tarz bayi kurulum paketleri ile dükkan kurulumları yapabilir ama karşılığında sözleşme ile belirli şartlar sunarlar. Belirli satış kotaları, aylık alım miktarları, reklam katılım payları gibi farklı talepleri olabilir. cigkofte.gen.tr de herhangi bir sözleşme, taahhüt olmadan dilediğiniz miktarlarda çiğ köfte siparişi verebilirsiniz. Vereceğiniz çiğ köfte siparişleri günlük olarak üretilip günlük olarak gönderilir. Siz de satışını yapar, kazanırsınız. Çiğ köfte dükkanınızı kendiniz kurabilir, satacağınız ürünleri cigkofte.gen.tr den temin edebilirsiniz.

Çiğ köfte Bayiliği Almak mı Almamak mı Daha Avantajlı?

Çiğ köfte bayiliği alıp bir markanın bayisi olduğunuzda sözleşme ile belirli yükümlülük altına girebilirsiniz. Farklı çiğ köfte firmalarının farklı talepleri, şartları olabilir. Bayiliği almadan önce mutlaka çiğköfte firmasının sözleşmesini incelemelisiniz. Aylık alım kotaları, zorunlu ödenecek reklam katılım bedelleri, kardan pay ve ekstra giderler olabilir. Böyle bir bayiliği almadan cigkofte.gen.tr den ürün alıp satışını yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir sözleşme imzalamadığınız için herhangi bir yükümlülük altına da girmemiş olursunuz.

Sektörde ilk ve tek olarak toptan fiyatına perakende çiğ köfte satışı yapan online web sitesi www.cigkofte.gen.tr en kaliteli çiğ köfteyi en ucuza veriyor. Çiğ köfte üretiminden günlük olarak sevk edilen çiğ köftelerle tüketiciler en taze çiğ köfteyi yiyor.

Çiğ köfte siparişi verebileceğiniz ürünlerimizden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.